Łóżka chowane Smartbed
Poznaj nas bliżej

Właścicielem marki Transforms Smartbed jest firma Abar działająca na rynku od 1992 roku. Przez lata naszą pasją był włoski design. Włosi słyną z niecodziennej estetyki, a tamtejsze salony meblowe wypełnione są subtelnym pięknem. Ograniczeniem dla włoskich projektantów jest wyłącznie wyobraźnia. Perfekcję ich projektów dopełniają doskonałe technologie, gwarantujące trwałość.

Z połączenia tych dwóch cech: jakości i stylu, powstał pomysł, by zaoferować Polsce coś naprawdę unikatowego. NAJNOWOCZEŚNIEJSZE WIELOFUNKCYJNE MEBLE, które my nazywamy MEBLAMI DO ZADAŃ SPECJALNYCH.

Łóżka w szafie, łóżka w szafie z sofą, nowoczesne półkotapczany, łóżka piętrowe dla dzieci, rozkładane stoły chowane w półkach, szufladach, stolikach kawowych, zajmują wyjątkowo mało miejsca. I posiadają funkcjonalność tradycyjnych mebli. Wielofunkcyjne meble do małych pomieszczeń i mieszkań dają ogromne możliwości ich aranżacji oraz pozwalają optymalnie wykorzystać każdy dostępny metr kwadratowy. Dzięki meblom Transforms Smartbed urządzanie nawet bardzo małych kawalerek, mieszkań w bloku, jest proste i nie zmusza do kompromisów. Ale naszymi klientami są nie tylko właściciele małych przestrzeni. Łóżko gościnne przydaje się w każdym domu. Dzięki łóżku w szafie nie musi zajmować na co dzień miejsca więc nawet duże przestrzenie dzięki temu rozwiązaniu pozostają przestronne i wygodne.

Od włoskich projektantów nauczyliśmy się tego, co najlepsze. A 28 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej pozwoliło nam udoskonalać każdego dnia nasze koncepcje i projekty. Każdy nowy dzień i nowy klient to nowe wyzwania. Projektujemy meble wielofunkcyjne „szyte na miarę” i spełniające oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Naszemu doświadczeniu zaufali klienci z całej Europy. Łóżka w szafie Smartbed z warszawskiej pracowni wędrują regularnie nie tylko do polskich domów, ale również do Niemiec, Norwegii, Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii i… Włoch.

Wieloletnie doświadczenie i ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań, dbałość o jakość i nowoczesny design sprawiły, że marka łóżek w szafie Transforms jest liderem na rynku mebli wielofunkcyjnych w Polsce.

Salon meblowy Smartbed Domoteka Warszawa
header-glowny