Filtruj według

Kolor obudowy
Kolor obudowy
Kolor frontu
Kolor frontu

SMARTBED O

Łóżko w szafie Smartbed O jest meblem wielofunkcyjnym rozkładanym za pomocą gazowych siłowników praktyczknie bez użycia siły, w kilka sekund. Konstrukcja półkotapczanu opiera się na włoskim mechanizmie objętym 10 letnią gwarancją . Półkotapczan Smartbed O występuje jako łóżko jednoosobowe i łóżko dwuosobowe.  Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta w bogatej palecie kolorystycznej do wyboru. Po rozłożeniu mamy komfortową sypialnię.

SMARTBED O

  • Show Sidebar
Active filters

SMARTBED O do materaca 90 x 200 półkotapczan

4 870,00 zł

Łóżko Smartbed O jednoosobowe łóżko znane niegdyś jako półkotapczan. Łóżko rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka sekund bez użycia siły. Po rozłożeniu mamy do dyspozycji komfortowe łóżko. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Smartbed O jest meblem wielofunkcyjnym przeznaczonym do małych pomieszczeń i przestrzeni o zmiennej aranżacji. 

SMARTBED O do materaca 120 x 200 półkotapczan, łóżko chowane w szafie

5 660,00 zł

Łóżko chowane w szafie Smartbed O to półkotapczan rozkładany w kilka sekund dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wykorzystującemu siłowniki gazowe. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

SMARTBED O do materaca 140 x 200 łóżko dwuosobowe, półkotapczan

6 410,00 zł

Łóżko Smartbed O rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka chwil. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Obudowa łóżka jest wykonana z 38 milimetrowej płyty laminowanej. Tył łóżka jest wykonany z płyty 18 milimetrowej i zapewnia dużą stabilność konstrukcji.

Półkotapczan SMARTBED O do materaca 160 x 200 łóżko dwuosobowe

6 820,00 zł

Półkotapczan Smartbed O rozkładane łóżko w szafie z mechanizmem opartym na siłownikach gazowych – jednym ruchem, w niespełna minutę. Chowany dwuosobowy tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: