Filtruj według

Kolor obudowy
Kolor obudowy
Kolor frontu
Kolor frontu

SMARTBED V - Łóżko chowane w szafie

Łóżka chowane w meblach SmartBed V – to propozycja mebli do małych mieszkań. Proces rozkładania półkotapczanu zajmuje kilka sekund, dzięki włoskiemu mechanizmowi korzystającemu z siłowników gazowych. Łóżko chowane w szafie Smartbed V występuje jako łóżko jednoosobowe jak i łóżko dwuosobowe. W wersji jednoosobowej to doskonała propozycja do pokoju młodzieżowego. Łóżko dwuosobowe to po rozłożeniu komfortowa sypialnia.

SMARTBED V - Łóżko chowane w szafie

  • Show Sidebar
Active filters

SMARTBED V do materaca 90 x 200 łóżko w szafie

4 870,00 zł

SmartBed V – Jednoosobowe łóżko chowane w szafie do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje niepełną minutę, dzięki gazowym siłownikom. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie – w bogatej ofercie kolorystycznej do wyboru. W formie rozłożonej natomiast, stalowa, mocna rama wspiera się na dwóch solidnych nogach. Za głową miękkie, przytulne wezgłowie – tapicerowane tkaniną w wielu kolorach do wyboru.

SMARTBED YOUNG do materaca 140 x 200 pionowe łóżko w szafie

5 550,00 zł

NOWOŚĆ - Smartbed Young - łóżko w szafie zrób to sam! Łóżko w szafie, które szybko i samodzielnie zmontujesz w swoim domu. Łatwe otwieranie i zamykanie łóżka zapewniają gazowe siłowniki i stabilna, nowoczesna konstrukcja. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w metalowej ramie wypełnionej laminowanymi panelami. W wersji otwartej, stelaż łóżka opiera się na automatycznie wysuwanych, stabilnych nogach. Bogata oferta kolorystyczna dostępna na zamówienie - prosimy o kontakt bezpośredni. Idealne rozwiązanie do małych mieszkań, gdzie liczy się każdy centymetr zaoszczędzonego miejsca. Zamawiasz, wysyłamy, montujesz. Do łóżka dołączona jest szczegółowa, ilustrowana, przystępna instrukcja montażu.

Półkotapczan SMARTBED V do materaca 120 x 200 łóżko w szafie

5 660,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje chwilę, dzięki mechanizmowi opartemu na gazowych siłowników. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie. W formie rozłożonej jest komfortową sypialnią. Stalowa, mocna rama ze stelażem bukowym wspiera się na dwóch solidnych nogach. Obudowa łóżka jest wykonana z grubej płyty laminowanej o grubości 36 mm.  Plecy i front łóżka z płyty 18mm. Solidne materiały i elementy montażowe zapewniają dużą sztywność i solidność nieporównywalną z produktami konkurencji.

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 140 x 200 półkotapczan

6 410,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania półkotapczanu zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. Z materacem o szerokości 140 cm mebel jest komfortową sypialnią dla dwóch osób.  W formie złożonej łóżko zajmuje powierzchnię 0,63 metra kwadratowego, czyli niewiele więcej niż przeciętnej wielkości komoda.

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 160 x 200 półkotapczan rozkładany

6 820,00 zł

Półkotapczan SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań dla osób, którym zależy na wysokim komforcie snu. Solidny stalowy stelaż z bukowymi szczebelkami, na którym opiera się komfortowy materac o idealnie dobranej twardości mogą konkurować z tradycyjnymi sypialniami. W  formie złożonej łóżko zajmuje 0,71 metra kwadratowego czyli mniej więcej tyle co stolik pod telewizor. Proces rozkładania łóżka zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. 

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: