Łóżka poziome

Łóżka chowane w szafie SMART BED O, SMARTBED O SOFA to propozycja mebli do małych mieszkań. SMARTBED TWIN to łóżko podwójne, półkotapczan do pokoi dla dzieci i młodzieży.   

Łóżka poziome

  • Show Sidebar
Active filters

SMARTBED O do materaca 90 x 200 półkotapczan

4 870,00 zł

Łóżko Smartbed O jednoosobowe łóżko znane niegdyś jako półkotapczan. Łóżko rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka sekund bez użycia siły. Po rozłożeniu mamy do dyspozycji komfortowe łóżko. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Smartbed O jest meblem wielofunkcyjnym przeznaczonym do małych pomieszczeń i przestrzeni o zmiennej aranżacji. 

SMARTBED O do materaca 120 x 200 półkotapczan, łóżko chowane w szafie

5 660,00 zł

Łóżko chowane w szafie Smartbed O to półkotapczan rozkładany w kilka sekund dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wykorzystującemu siłowniki gazowe. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

SMARTBED O do materaca 140 x 200 łóżko dwuosobowe, półkotapczan

6 410,00 zł

Łóżko Smartbed O rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka chwil. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Obudowa łóżka jest wykonana z 38 milimetrowej płyty laminowanej. Tył łóżka jest wykonany z płyty 18 milimetrowej i zapewnia dużą stabilność konstrukcji.

Półkotapczan SMARTBED O do materaca 160 x 200 łóżko dwuosobowe

6 820,00 zł

Półkotapczan Smartbed O rozkładane łóżko w szafie z mechanizmem opartym na siłownikach gazowych – jednym ruchem, w niespełna minutę. Chowany dwuosobowy tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

łóżko piętrowe SMARTBED TWIN do 2 materacy 90 X 200 łóżko w szafie do pokoju dla dzieci i młodzieży

9 980,00 zł

Półkotapczan SmartBed Twin – składane łóżko piętrowe dla dwóch osób. Łóżko piętrowe zaprojektowane zostało z naciskiem na wygodę, komfort funkcjonalny, doskonały design, jakość oraz bezpieczeństwo. Posiada wygodną drabinkę oraz barierki, zabezpieczające przed upadkiem z góry. Łóżka wsparte na solidnych, stalowych ramach, wzmocnionych mimośrodami.

Półkotapczan z kanapą SMARTBED O Sofa do materaca 140 x 200 łózko chowane w szafie

14 020,00 zł

SmartBed O Sofa – rozkładane łóżko z sofą w wersji poziomej. Łączy w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka.

Łóżko z kanapą SMARTBED O Sofa do materaca 160 x 200 łóżko

14 700,00 zł

SmartBed O Sofa – rozkładane łóżko z sofą poziome. Łączy w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka. Półkotapczan 160x200 z sofą po rozłożeniu jest pełnowartościową sypialnią.

Półkotapczan z sofą SMARTBED O Sofa do materaca 180 x 200 łóżko w szafie z kanapą

15 290,00 zł

SmartBed O Sofa – rozkładane łóżko z sofą poziome. Łączy w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka.

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: