Łóżka pionowe

Łóżka chowane w meblach SMARTBED czyli SMARTBED V, SMARTBED TABLE, SMARTBED DESK, SMARTBED DESK+SHELF, SMARTBED V Sofa, SMARTBED TAVOLO, SMARTBED BOOK,SMARTBED  CLASSIC i SMARTBED TWIST dają duże możliwości aranżacji pokoju dziennego, który wieczorem staje się sypialnią. Sofa, biurko, stół składany Tavolo, stół rozkładany z łóżkiem i regał z półkami, których nie trzeba opróżniać przed rozłożeniem łóżka zamieniają się po rozłożeniu w komfortową sypialnię.

Łóżka pionowe

  • Show Sidebar
Active filters

SMARTBED V do materaca 90 x 200 łóżko w szafie

4 870,00 zł

SmartBed V – Jednoosobowe łóżko chowane w szafie do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje niepełną minutę, dzięki gazowym siłownikom. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie – w bogatej ofercie kolorystycznej do wyboru. W formie rozłożonej natomiast, stalowa, mocna rama wspiera się na dwóch solidnych nogach. Za głową miękkie, przytulne wezgłowie – tapicerowane tkaniną w wielu kolorach do wyboru.

Półkotapczan SMARTBED V do materaca 120 x 200 łóżko w szafie

5 660,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje chwilę, dzięki mechanizmowi opartemu na gazowych siłowników. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie. W formie rozłożonej jest komfortową sypialnią. Stalowa, mocna rama ze stelażem bukowym wspiera się na dwóch solidnych nogach. Obudowa łóżka jest wykonana z grubej płyty laminowanej o grubości 36 mm.  Plecy i front łóżka z płyty 18mm. Solidne materiały i elementy montażowe zapewniają dużą sztywność i solidność nieporównywalną z produktami konkurencji.

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 140 x 200 półkotapczan

6 410,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania półkotapczanu zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. Z materacem o szerokości 140 cm mebel jest komfortową sypialnią dla dwóch osób.  W formie złożonej łóżko zajmuje powierzchnię 0,63 metra kwadratowego, czyli niewiele więcej niż przeciętnej wielkości komoda.

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 160 x 200 półkotapczan rozkładany

6 820,00 zł

Półkotapczan SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań dla osób, którym zależy na wysokim komforcie snu. Solidny stalowy stelaż z bukowymi szczebelkami, na którym opiera się komfortowy materac o idealnie dobranej twardości mogą konkurować z tradycyjnymi sypialniami. W  formie złożonej łóżko zajmuje 0,71 metra kwadratowego czyli mniej więcej tyle co stolik pod telewizor. Proces rozkładania łóżka zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. 

Półkotapczan SMARTBED Book do materaca 140 X 200 łóżko dwuosobowe

8 000,00 zł

Półkotapczan SmartBed Book – to komfortowe łóżko dwuosobowe, które po złożeniu zamienia się w ściankę z półkami.  Najciekawsze jest to, że podczas rozkładania łóżka półki zachowują pozycję poziomą, co powoduje, że nie trzeba z nich zdejmować położonych na nich przedmiotów. Na półkach możesz pozostawić przedmioty o wysokości do 15cm.  Rozwiązanie to pozwala na prostą aranżację niemal każdego wnętrza. Łóżko Smart Bed Book świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka. Produkt ten w dzień będzie spełniał rolę półki na książki oraz zabawki, nocą zaś posłuży jako wygodne łóżko. Dzięki zastosowaniu wysokorozwiniętej technologii złożenie oraz rozłożenie łóżka zajmuje minutę i nie wymaga użycia siły.

Półkotapczan z biurkiem SMARTBED V Desk do materaca 140 X 200 łóżko w szafie z funkcją biurka

8 490,00 zł

Półkotapczan z biurkiem SmartBed V Desk – innowacyjna koncepcja systemu meblowego – łóżko chowane w szafie z biurkiem w jednym. Za dnia wygodna przestrzeń do pracy lub zgrabne biurko w pokoju młodzieżowym, nocą komfortowe, jednoosobowe łóżko. Odsłona dzienna to gładkie plecy z laminowanej płyty w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru i gładki, funkcjonalny blat. Odsłona nocna to komfortowe, jednoosobowe łóżko. Blat biurka składa się, tworząc ze wspornikiem i dodatkowymi nogami system, na którym łóżko stabilnie się opiera. Podczas składania łóżka blat biurka zachowuje pozycję poziomą. Możesz na mim zostawić przedmioty o wysokości 15 cm. 

Półkotapczan SMARTBED V Desk + Shelf do materaca 140 X 200 łóżko w szafie z biurkiem i półką

9 080,00 zł

SmartBed V Desk Shelf – innowacyjna koncepcja systemu meblowego – łóżko z biurkiem w jednym. Odsłona dzienna to gładkie plecy z laminowanej płyty w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru i gładki, funkcjonalny blat. Odsłona nocna to komfortowe łóżko. Blat biurka składa się, tworząc ze wspornikiem i dodatkowymi nogami system, na którym łóżko stabilnie stoi.

Półkotapczan SMARTBED Table do materaca 140 X 200 łóżko chowane w szafie ze stołem

10 550,00 zł

Smartbed Table – składany system meblowy o innowacyjnej formie i charakterze – łóżko i stół w jednym. W przestrzeni dziennej zgrabny stół, wsparty na jednej, ukośnej nodze, osadzony na gładkiej płycie laminowanej w wybranym kolorze. Zapewnia swobodę rodzinnego posiłku. Nocą stół składa się zachowują pozycję poziomą, a mebel rozkłada się do postaci wygodnego, dwuosobowego łóżka.

Półkotapczan z kanapą SMARTBED V Sofa do materaca 140 X 200 łożko chowane w szafie

11 970,00 zł

Smart Bed V Sofa rozkłada się pionowo – sofa znika, a w jej miejscu pojawia się wygodne, dwuosobowe łóżko. Przestrzeń dzienna to szeroka kanapa, która doskonale uzupełni aranżację salonu. Za sofą gładka, elegancka płyta laminowana w wybranym kolorze. Wersja nocna to natomiast pełnowymiarowe łóżko dwuosobowe ze strefowym materacem. System składania/rozkładania bazuje na gazowych siłownikach, które pozwalają wykonać proces w mniej niż minutę, bez użycia siły. Materac po rozłożeniu łóżka znajduje się na standardowej wysokości 34 cm.

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: