Filtruj według

SMARTBED O Sofa

Łóżko chowane w szafie SMARTBED O jest zaopatrzone w rozkładaną sofę o szerokości 200cm bez względu na szerokość materaca. Jest to propozycja mebla do małych mieszkań i kawalerek, gdzie każdy metr kwadratowy powierzchni ma znaczenie. 

SMARTBED O Sofa

  • Show Sidebar
Active filters

Półkotapczan z kanapą SMARTBED O Sofa do materaca 140 x 200 łózko chowane w szafie

14 020,00 zł

SmartBed O Sofa – rozkładane łóżko z sofą w wersji poziomej. Łączy w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka.

Łóżko z kanapą SMARTBED O Sofa do materaca 160 x 200 łóżko

14 700,00 zł

SmartBed O Sofa – rozkładane łóżko z sofą poziome. Łączy w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka. Półkotapczan 160x200 z sofą po rozłożeniu jest pełnowartościową sypialnią.

Półkotapczan z sofą SMARTBED O Sofa do materaca 180 x 200 łóżko w szafie z kanapą

15 290,00 zł

SmartBed O Sofa – rozkładane łóżko z sofą poziome. Łączy w pełni funkcjonalny mebel – dużą sofę z wygodnym łóżkiem dwuosobowym, nie zajmując całego salonu. Za sofą gładka, laminowana płyta w wybranym kolorze. Nocą sofa poziomo rozkłada się z wykorzystaniem systemu gazowych siłowników w wygodne, dwuosobowe łóżko. Boki sofy pozostają jako boki łóżka.

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: