Strona główna

Strona główna

  • Show Sidebar
Active filters

Ława UP & DOWN

3 320,00 zł

UP&DOWN to ława i stół jadalny w jednym.  Ten mebel wielofunkcyjny w wersji rozłożonej jest stolikiem kawowym z regulowaną wysokością blatu. Jest to nowoczesny ławostół posiadający system siłowników gazowych. Po rozłożeniu staje się stołem do jadalni o rozmiarach mogących pomieścić od 4 do 6 osób. Sam decydujesz, jakiej powierzchni potrzebujesz – stół można podnieść w formie złożonego blatu lub rozłożyć go do pełnych wymiarów.

Ława Lift

4 300,00 zł

Lift to ława i stół jadalny w jednym.  Ten mebel wielofunkcyjny w wersji rozłożonej jest stolikiem kawowym z regulowaną wysokością blatu. Jest to nowoczesny ławostół posiadający system siłowników gazowych. Po rozłożeniu staje się stołem do jadalni o rozmiarach mogących pomieścić od 4 do 6 osób. Sam decydujesz, jakiej powierzchni potrzebujesz – stół można podnieść w formie złożonego blatu lub rozłożyć go do pełnych wymiarów.

Półka / Stół PARTY

4 600,00 zł

Półka Stół Party w wersji złożonej to kompaktowa, półka mocowana na wysokości ok 80cm o wymiarach 60x60cm Po rozłożeniu uzyskujemy obszerny, czteroosobowy stół.  Z przodu stołu – dwie nogi teleskopowe. Po zamontowaniu powstaje możliwość utworzenia stołu o dużych rozmiarach – aż do 160 cm, oraz o dużej wytrzymałości – do 100 kg przy równomiernym obciążeniu.

SMARTBED O do materaca 90 x 200 półkotapczan

4 870,00 zł

Łóżko Smartbed O jednoosobowe łóżko znane niegdyś jako półkotapczan. Łóżko rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka sekund bez użycia siły. Po rozłożeniu mamy do dyspozycji komfortowe łóżko. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Smartbed O jest meblem wielofunkcyjnym przeznaczonym do małych pomieszczeń i przestrzeni o zmiennej aranżacji. 

SMARTBED V do materaca 90 x 200 łóżko w szafie

4 870,00 zł

SmartBed V – Jednoosobowe łóżko chowane w szafie do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje niepełną minutę, dzięki gazowym siłownikom. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie – w bogatej ofercie kolorystycznej do wyboru. W formie rozłożonej natomiast, stalowa, mocna rama wspiera się na dwóch solidnych nogach. Za głową miękkie, przytulne wezgłowie – tapicerowane tkaniną w wielu kolorach do wyboru.

SMARTBED YOUNG do materaca 140 x 200 pionowe łóżko w szafie

5 550,00 zł

NOWOŚĆ - Smartbed Young - łóżko w szafie zrób to sam! Łóżko w szafie, które szybko i samodzielnie zmontujesz w swoim domu. Łatwe otwieranie i zamykanie łóżka zapewniają gazowe siłowniki i stabilna, nowoczesna konstrukcja. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w metalowej ramie wypełnionej laminowanymi panelami. W wersji otwartej, stelaż łóżka opiera się na automatycznie wysuwanych, stabilnych nogach. Bogata oferta kolorystyczna dostępna na zamówienie - prosimy o kontakt bezpośredni. Idealne rozwiązanie do małych mieszkań, gdzie liczy się każdy centymetr zaoszczędzonego miejsca. Zamawiasz, wysyłamy, montujesz. Do łóżka dołączona jest szczegółowa, ilustrowana, przystępna instrukcja montażu.

Półkotapczan SMARTBED V do materaca 120 x 200 łóżko w szafie

5 660,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje chwilę, dzięki mechanizmowi opartemu na gazowych siłowników. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie. W formie rozłożonej jest komfortową sypialnią. Stalowa, mocna rama ze stelażem bukowym wspiera się na dwóch solidnych nogach. Obudowa łóżka jest wykonana z grubej płyty laminowanej o grubości 36 mm.  Plecy i front łóżka z płyty 18mm. Solidne materiały i elementy montażowe zapewniają dużą sztywność i solidność nieporównywalną z produktami konkurencji.

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: