Filtruj według

Stoły SMART

Naszą specjalnością są meble do małych mieszkań i pomieszczeń o zmiennej aranżacji wnętrz. Stoły SMART: Ława UP and down i Komoda-stół party to meble wielofunkcyjne doskonale uzupełniające ofertę półkotapczanów i łóżek chowanych w szafie. UP&DOWN to stolik kawowy, który w jednej chwili można przekształcić w stół do jadalni. Komoda Party w miejscu górnej szuflady posiada sprytny mechanizm przekształcający się w stół przy którym może zasiąść nawet 5 osób. 

Stoły SMART

  • Show Sidebar
Active filters

Ława UP & DOWN

3 320,00 zł

UP&DOWN to ława i stół jadalny w jednym.  Ten mebel wielofunkcyjny w wersji rozłożonej jest stolikiem kawowym z regulowaną wysokością blatu. Jest to nowoczesny ławostół posiadający system siłowników gazowych. Po rozłożeniu staje się stołem do jadalni o rozmiarach mogących pomieścić od 4 do 6 osób. Sam decydujesz, jakiej powierzchni potrzebujesz – stół można podnieść w formie złożonego blatu lub rozłożyć go do pełnych wymiarów.

Ława Lift

4 300,00 zł

Lift to ława i stół jadalny w jednym.  Ten mebel wielofunkcyjny w wersji rozłożonej jest stolikiem kawowym z regulowaną wysokością blatu. Jest to nowoczesny ławostół posiadający system siłowników gazowych. Po rozłożeniu staje się stołem do jadalni o rozmiarach mogących pomieścić od 4 do 6 osób. Sam decydujesz, jakiej powierzchni potrzebujesz – stół można podnieść w formie złożonego blatu lub rozłożyć go do pełnych wymiarów.

Półka / Stół PARTY

4 600,00 zł

Półka Stół Party w wersji złożonej to kompaktowa, półka mocowana na wysokości ok 80cm o wymiarach 60x60cm Po rozłożeniu uzyskujemy obszerny, czteroosobowy stół.  Z przodu stołu – dwie nogi teleskopowe. Po zamontowaniu powstaje możliwość utworzenia stołu o dużych rozmiarach – aż do 160 cm, oraz o dużej wytrzymałości – do 100 kg przy równomiernym obciążeniu.

Komoda / Stół PARTY

6 200,00 zł

Party w wersji złożonej to kompaktowa, niewielka komoda z przestronnymi szufladami. Po rozłożeniu uzyskujemy obszerny, czteroosobowy stół. Może być on zamontowany do różnej szerokości półki wiszącej na ścianie: 60 cm, 90 cm lub 120 cm. Z przodu stołu – dwie nogi teleskopowe. Po zamontowaniu powstaje możliwość utworzenia stołu o dużych rozmiarach – aż do 160 cm, oraz o dużej wytrzymałości – do 100 kg przy równomiernym obciążeniu.

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: