Filtruj według

Produkty polecane

Produkty polecane przez Smartbed mogą być inspiracją dla ciekawych aranżacji wnętrz małych mieszkań i przestrzeni biurowych. Łóżka chowane w meblach czyli półkotpczany dzięki SMARTBED przeżywają drugą młodość. Inne znaczenie nadajemy też słowom stolik kawowy czy ławostół. Up&Down to ława rozkładana, która w jednej chwili stolik kawowy przekształca w stół do jadalni nawet dla 6 osób.

Produkty polecane

  • Show Sidebar
Active filters

Półkotapczan SMARTBED V do materaca 120 x 200 łóżko w szafie

5 660,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje chwilę, dzięki mechanizmowi opartemu na gazowych siłowników. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie. W formie rozłożonej jest komfortową sypialnią. Stalowa, mocna rama ze stelażem bukowym wspiera się na dwóch solidnych nogach. Obudowa łóżka jest wykonana z grubej płyty laminowanej o grubości 36 mm.  Plecy i front łóżka z płyty 18mm. Solidne materiały i elementy montażowe zapewniają dużą sztywność i solidność nieporównywalną z produktami konkurencji.

SMARTBED O do materaca 120 x 200 półkotapczan, łóżko chowane w szafie

5 660,00 zł

Łóżko chowane w szafie Smartbed O to półkotapczan rozkładany w kilka sekund dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wykorzystującemu siłowniki gazowe. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

SMARTBED O do materaca 140 x 200 łóżko dwuosobowe, półkotapczan

6 410,00 zł

Łóżko Smartbed O rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka chwil. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Obudowa łóżka jest wykonana z 38 milimetrowej płyty laminowanej. Tył łóżka jest wykonany z płyty 18 milimetrowej i zapewnia dużą stabilność konstrukcji.

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 140 x 200 półkotapczan

6 410,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania półkotapczanu zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. Z materacem o szerokości 140 cm mebel jest komfortową sypialnią dla dwóch osób.  W formie złożonej łóżko zajmuje powierzchnię 0,63 metra kwadratowego, czyli niewiele więcej niż przeciętnej wielkości komoda.

Półkotapczan SMARTBED O do materaca 160 x 200 łóżko dwuosobowe

6 820,00 zł

Półkotapczan Smartbed O rozkładane łóżko w szafie z mechanizmem opartym na siłownikach gazowych – jednym ruchem, w niespełna minutę. Chowany dwuosobowy tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 160 x 200 półkotapczan rozkładany

6 820,00 zł

Półkotapczan SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań dla osób, którym zależy na wysokim komforcie snu. Solidny stalowy stelaż z bukowymi szczebelkami, na którym opiera się komfortowy materac o idealnie dobranej twardości mogą konkurować z tradycyjnymi sypialniami. W  formie złożonej łóżko zajmuje 0,71 metra kwadratowego czyli mniej więcej tyle co stolik pod telewizor. Proces rozkładania łóżka zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. 

Półkotapczan SMARTBED Book do materaca 140 X 200 łóżko dwuosobowe

8 000,00 zł

Półkotapczan SmartBed Book – to komfortowe łóżko dwuosobowe, które po złożeniu zamienia się w ściankę z półkami.  Najciekawsze jest to, że podczas rozkładania łóżka półki zachowują pozycję poziomą, co powoduje, że nie trzeba z nich zdejmować położonych na nich przedmiotów. Na półkach możesz pozostawić przedmioty o wysokości do 15cm.  Rozwiązanie to pozwala na prostą aranżację niemal każdego wnętrza. Łóżko Smart Bed Book świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka. Produkt ten w dzień będzie spełniał rolę półki na książki oraz zabawki, nocą zaś posłuży jako wygodne łóżko. Dzięki zastosowaniu wysokorozwiniętej technologii złożenie oraz rozłożenie łóżka zajmuje minutę i nie wymaga użycia siły.

Półkotapczan z biurkiem SMARTBED V Desk do materaca 140 X 200 łóżko w szafie z funkcją biurka

8 490,00 zł

Półkotapczan z biurkiem SmartBed V Desk – innowacyjna koncepcja systemu meblowego – łóżko chowane w szafie z biurkiem w jednym. Za dnia wygodna przestrzeń do pracy lub zgrabne biurko w pokoju młodzieżowym, nocą komfortowe, jednoosobowe łóżko. Odsłona dzienna to gładkie plecy z laminowanej płyty w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru i gładki, funkcjonalny blat. Odsłona nocna to komfortowe, jednoosobowe łóżko. Blat biurka składa się, tworząc ze wspornikiem i dodatkowymi nogami system, na którym łóżko stabilnie się opiera. Podczas składania łóżka blat biurka zachowuje pozycję poziomą. Możesz na mim zostawić przedmioty o wysokości 15 cm. 

Półkotapczan SMARTBED V Desk + Shelf do materaca 140 X 200 łóżko w szafie z biurkiem i półką

9 080,00 zł

SmartBed V Desk Shelf – innowacyjna koncepcja systemu meblowego – łóżko z biurkiem w jednym. Odsłona dzienna to gładkie plecy z laminowanej płyty w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru i gładki, funkcjonalny blat. Odsłona nocna to komfortowe łóżko. Blat biurka składa się, tworząc ze wspornikiem i dodatkowymi nogami system, na którym łóżko stabilnie stoi.

łóżko piętrowe SMARTBED TWIN do 2 materacy 90 X 200 łóżko w szafie do pokoju dla dzieci i młodzieży

9 980,00 zł

Półkotapczan SmartBed Twin – składane łóżko piętrowe dla dwóch osób. Łóżko piętrowe zaprojektowane zostało z naciskiem na wygodę, komfort funkcjonalny, doskonały design, jakość oraz bezpieczeństwo. Posiada wygodną drabinkę oraz barierki, zabezpieczające przed upadkiem z góry. Łóżka wsparte na solidnych, stalowych ramach, wzmocnionych mimośrodami.

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: