Filtruj według

Produkty polecane

Produkty polecane przez Smartbed mogą być inspiracją dla ciekawych aranżacji wnętrz małych mieszkań i przestrzeni biurowych. Łóżka chowane w meblach czyli półkotpczany dzięki SMARTBED przeżywają drugą młodość. Inne znaczenie nadajemy też słowom stolik kawowy czy ławostół. Up&Down to ława rozkładana, która w jednej chwili stolik kawowy przekształca w stół do jadalni nawet dla 6 osób.

Produkty polecane

  • Show Sidebar
Active filters

Półkotapczan SMARTBED V do materaca 120 x 200 łóżko w szafie

5 660,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania zajmuje chwilę, dzięki mechanizmowi opartemu na gazowych siłowników. Złożone łóżko to gładka, laminowana płyta w laminowanej ramie. W formie rozłożonej jest komfortową sypialnią. Stalowa, mocna rama ze stelażem bukowym wspiera się na dwóch solidnych nogach. Obudowa łóżka jest wykonana z grubej płyty laminowanej o grubości 36 mm.  Plecy i front łóżka z płyty 18mm. Solidne materiały i elementy montażowe zapewniają dużą sztywność i solidność nieporównywalną z produktami konkurencji.

SMARTBED O do materaca 120 x 200 półkotapczan, łóżko chowane w szafie

5 660,00 zł

Łóżko chowane w szafie Smartbed O to półkotapczan rozkładany w kilka sekund dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wykorzystującemu siłowniki gazowe. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

SMARTBED O do materaca 140 x 200 łóżko dwuosobowe, półkotapczan

6 410,00 zł

Łóżko Smartbed O rozkładane za pomocą gazowych siłowników – jednym ruchem, w kilka chwil. Chowany tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. Obudowa łóżka jest wykonana z 38 milimetrowej płyty laminowanej. Tył łóżka jest wykonany z płyty 18 milimetrowej i zapewnia dużą stabilność konstrukcji.

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 140 x 200 półkotapczan

6 410,00 zł

SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań. Proces rozkładania półkotapczanu zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. Z materacem o szerokości 140 cm mebel jest komfortową sypialnią dla dwóch osób.  W formie złożonej łóżko zajmuje powierzchnię 0,63 metra kwadratowego, czyli niewiele więcej niż przeciętnej wielkości komoda.

Półkotapczan SMARTBED O do materaca 160 x 200 łóżko dwuosobowe

6 820,00 zł

Półkotapczan Smartbed O rozkładane łóżko w szafie z mechanizmem opartym na siłownikach gazowych – jednym ruchem, w niespełna minutę. Chowany dwuosobowy tapczan opiera się na mocnej, stalowej, lakierowanej ramie i dwóch solidnych nogach. Po złożeniu łóżko pozostaje ukryte, natomiast oczom ukazuje się gładka, laminowana płyta. 

Łóżko dwuosobowe SMARTBED V do materaca 160 x 200 półkotapczan rozkładany

6 820,00 zł

Półkotapczan SmartBed V – chowane łóżko do małych mieszkań dla osób, którym zależy na wysokim komforcie snu. Solidny stalowy stelaż z bukowymi szczebelkami, na którym opiera się komfortowy materac o idealnie dobranej twardości mogą konkurować z tradycyjnymi sypialniami. W  formie złożonej łóżko zajmuje 0,71 metra kwadratowego czyli mniej więcej tyle co stolik pod telewizor. Proces rozkładania łóżka zajmuje chwilę, dzięki gazowym siłownikom będącym podstawą mechanizmu łóżka. 

SMARTBED 4 do materaca 140 X 200 łóżko chowane w meblach

7 910,00 zł

Półkotapczan SmartBed4 łóżko chowane w szafie zaprojektowane tak, że za dnia wygląda jak dwudrzwiowa szafa. Nocą system łóżka rozkłada się w dół, opuszczając mechanizm do podłogi. Wsparcie gazowych siłowników sprawia, że rozkładanie łóżka zajmuje ledwie chwilę i jest niezwykle prosta.Łóżko oparte na nowym mechanizmie z nóżkami wysuwającymi się z przodu i wychodzącymi poza obręb płyty czołowej łóżka.Dzięki temu rozwiązaniu udało się zredukować szerokość szczeliny pomiędzy frontem łóżka i jego obudową z 1,4cm do 4mm.

Półkotapczan SMARTBED Book do materaca 140 X 200 łóżko dwuosobowe

8 000,00 zł

Półkotapczan SmartBed Book – to komfortowe łóżko dwuosobowe, które po złożeniu zamienia się w ściankę z półkami.  Najciekawsze jest to, że podczas rozkładania łóżka półki zachowują pozycję poziomą, co powoduje, że nie trzeba z nich zdejmować położonych na nich przedmiotów. Na półkach możesz pozostawić przedmioty o wysokości do 15cm.  Rozwiązanie to pozwala na prostą aranżację niemal każdego wnętrza. Łóżko Smart Bed Book świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka. Produkt ten w dzień będzie spełniał rolę półki na książki oraz zabawki, nocą zaś posłuży jako wygodne łóżko. Dzięki zastosowaniu wysokorozwiniętej technologii złożenie oraz rozłożenie łóżka zajmuje minutę i nie wymaga użycia siły.

SMARTBED 4 do materaca 160 X 200 łóżko w szafie

8 320,00 zł

Półkotapczan SmartBed4 łóżko chowane w szafie zaprojektowane tak, że za dnia wygląda jak dwudrzwiowa szafa. Nocą system łóżka rozkłada się w dół, opuszczając mechanizm do podłogi. Wsparcie gazowych siłowników sprawia, że rozkładanie łóżka zajmuje ledwie chwilę i jest niezwykle prosta.Łóżko oparte na nowym mechanizmie z nóżkami wysuwającymi się z przodu i wychodzącymi poza obręb płyty czołowej łóżka.Dzięki temu rozwiązaniu udało się zredukować szerokość szczeliny pomiędzy frontem łóżka i jego obudową z 1,4cm do 4mm.

Półkotapczan z biurkiem SMARTBED V Desk do materaca 140 X 200 łóżko w szafie z funkcją biurka

8 490,00 zł

Półkotapczan z biurkiem SmartBed V Desk – innowacyjna koncepcja systemu meblowego – łóżko chowane w szafie z biurkiem w jednym. Za dnia wygodna przestrzeń do pracy lub zgrabne biurko w pokoju młodzieżowym, nocą komfortowe, jednoosobowe łóżko. Odsłona dzienna to gładkie plecy z laminowanej płyty w szerokiej palecie kolorystycznej do wyboru i gładki, funkcjonalny blat. Odsłona nocna to komfortowe, jednoosobowe łóżko. Blat biurka składa się, tworząc ze wspornikiem i dodatkowymi nogami system, na którym łóżko stabilnie się opiera. Podczas składania łóżka blat biurka zachowuje pozycję poziomą. Możesz na mim zostawić przedmioty o wysokości 15 cm. 

Theme Options

Kolor szablonu
Segment obrazu tła: